Florentiáda 2016

Ve čtvrtek 23.6.2016 proběhl na Piazze Florentina první ročník sportovní soutěže s názvem Florentiáda 2016. Celkem se přihlásilo 18 soutěžních týmů (Fortuna, Manpower, BlueLink, James Cook Languages, Renomia, Armstrong, Havel, Holásek & Partners, EY, RSJ, Farkasova & Partners, Penta Investments…), ve čtyřech soutěžních disciplínách však nakonec zápolilo jen patnáct z nich. Všechny soutěžící prověřila štafeta kolem Piazzy, člunkový běh, bojovalo se v pětiskoku, běhonožce. Mimo soutěž, jako bonus, týmy prověřily svoji zdatnost na siloměru.

Celé odpoledne moderoval Vojtěch Bernatský, který dokresloval velmi přátelskou a milou atmosféru, která na Piazze panovala. Jako doprovodný program vystoupila hudební skupina Party Leaders, dalším zpestřením byly sportovní exhibice spojené s workshopem  - Slacklines a L.E.A.D Parkour.

florentiada-2016-2-of-89.jpg florentiada-2016-8-of-89.jpg

V horkém letním dni nabízelo UGO akci na zmrzlinu, společnost Veolia poskytla vodní bar, kde bylo možné ochutnat domácí limonády s čerstvým sezónním ovocem, Starbucks servíroval různé druhy kávy a restaurace Bianco e Nero připravila catering formou ochutnávky kanapek z jejich nového menu, v rámci kterého jste se mohli osvěžit oblíbeným Aperolem Spritz.

Akce měla kromě sportovního a přátelského ducha také charitativní účel. Každý z týmů přispěl na dobrou věc. Výtěžek ze startovného předal starosta Městské části Praha 1, Oldřich Lomecký, jako dárkový šek zástupci Paralympijského výboru, Janu Povýšilovi.

florentiada-2016-76-of-89.jpg florentiada-2016-44-of-89.jpg

Hodnotné ceny pro jednotlivé soutěže připravil Koscom, Body Body, Starbucks, Dr. Max, Parfums a UGO.

Věříme, že se Vám akce líbila a nezůstane tak pouze u prvního ročníku.